KONST / Litografier / Litografi 17223204
nr 1722 3204
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 140/380. Bildmått: 32x50 cm, yttermått inklusive ram: 45x62 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 september 2025
kl 20:56:57
100 kr
200 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström